Pas shumë këngëve për dashurinë, të premtën Fifi publikon këngën e dashurisë së saj – Shqip

by admin
Spread the love

21:41 | 16 Shkurt 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi, apo e njohur si e njohur, Fifi, së fundi është përfolur shumë për lidhjen e saj të re.

E sot ajo ka zbuluar edhe një befasi të re, shkruan lajmi.net.

Përmes disa imazheve të publikuara në profilin e saj të Instagram ajo ka zbuluar se do të lansojë projektin muzikor të radhës.

Kënga do të titullohet “Hana” dhe do të publikohet të premtën me datën 18 shkurt.

Ajo gjithashtu ka rrëfyer se kjo këngë do të jetë këngë kushtuar dashurisë së saj.

Kujtojmë se kënga “Diell” e shkruar në shtëpinë e Big Brother VIP, u pëlqye jashtëzakonisht nga publiku dhe fansat e saj./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like