Nuk di të shkruaj shqip? Opinionistja e BBV-së dy gabime në një fjali – Shqip

by admin
Spread the love

18:37 | 16 Shkurt 2022

Opinionistja e BBV-së, Balina Bodinaku ditëve të fundit është komentuar shumë në media.

E gjitha kjo për sherrin që ndodhi mes saj dhe Beatrix Ramosaj, shkruan lajmi.net.

Përtej kësaj disa detaje kanë rënë sy, ku opinionistja në postimet e saj bën shumë gabime drejtëshkrimore.

Në kohën kur ishte duke pirë kafë. asaj i është bërë një befasi, me mbishkrim “BBV”.

Në postimin e saj ajo derisa ka shkruar ka bërë gabime.

“Faleminderit pwr dashirine”, shkroi ajo, duke ngrehur dyshime se opinionistja ka problem në të shkruar shqip./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like