Nora Istrefi tregon linjat e mahnitshme trupore në fustanin e kuq – Shqip

by admin
Spread the love

23:43 | 23 Tetor 2021

Nora Istrefi ka lënë gojëhapur të gjithë me paraqitjen e fundit.

Këngëtarja kosovare ka marrë vëmendje me fotot e reja që ka postuar në instagram, shkruan lajmi.net.

Nora është shfaqur veshur me një fustan të kuq i puthitur për trupi duke ia theksuar në mënyrë të mahnitshme linjat trupore.

Nora përherë është komplimentuar për pasuritë perfekte trupore, ndaj as kësaj radhe nuk do të shpëtoi pa vëmendje mediatike.

Kujtojmë se Nora dhe Roberti janë ndarë që dy vite, por herë pas here janë përfolur për rikthim të mundshëm.

Ndryshe, kënga e fundit e Norës është bashkëpunimi me Gjikon dhe Melindën me titull “Ay Caramba”./Shqip/

Lajme interesante

You may also like