Ngjarje e rëndë sot në këtë fshat të Tetovës, burri e sulmon gruan e tij

by admin
Spread the love

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur sot pasdite në fshatin Pirok të Tetovës mëson portali Shqipmedia. Sipas informacioneve tona burri ka sulmuar fizikisht gruan e tij dhe ka përdorur mjet të mprehtë por fatmirisht gruaja nuk ka lëndime serioze dhe është lëshuar nga spitali ndërsa burri ka qenë me probleme mendore. I njëjti është arrestuar nga policia dhe është dërguar në spitalin psikiatrik në Bardovc njoftoi për portalin tonë zëdhënësi i Policisë së TetovësFatmir Rexhepi.

Lexo lajme interesante

You may also like