Nga kush po e largon dhe me kë po e afron Mozzik

by admin
Spread the love

Reperi i njohur, Mozzik numëron mbi 1.6 milion ndjekës në Instagram, e ku krahas promovimit të projekteve ai sjell edhe imazhe nga përditshmëria, madje edhe postime në të cilat shpreh mendime e ndjenjat e tij.

Një gjë të tillë ai e ka bërë edhe sot (e shtune), ku përmes një InstaStory ai u shpreh rreth ndikimit që teknologjia ka në jetën e secilit.

“Teknologjia na afro me ata që i kem larg, por na largon nga ata që i kemi afër”, shkruhet në postimin që ka bërë Mozzik, ndërkohë kujt po ia de4dikon më sakt nuk dihet.

Ndërkohë, kujtojmë që reperi nga Ferizaj është në përgatitje të albumit të ri, ndërsa ka paralajmëruar një bashkëpunim me Elvana Gjatën.

Projekti i tij i fundit është kënga “Shko” e realizuar edhe me videoklip, që deri tani ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në YouTube.

Në anën tjetër reperi krahas angazhimeve është edhe baba i përkushtuar i një vajze nga lidhja e tij me reperen, Loredana, dyshja prej kohësh kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin.


Lexo lajme interesante

You may also like