“Ndonjëherë ndihem e ndarë në dyshe”, Ava Max sjell fotosesion unik

by admin
Spread the love

Artistja shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka sjell një fotosesion unik për fansat e saj në Instagram, ku numëron mbi 2.5 milionë të tillë.

27-vjecarja një imazh ku shihet e veshur e tëra në të zeza, pantallona, bluzë të shkurtër dhe pallto të gjatë lëkure.

Ylli i hitit “Sweet but Psycho”, kombinoi dukjen me një grim të theksuar me ngjyra të errëta.

“Ndonjëherë ndihem e ndarë në dyshe”, ka shkruar këngëtarja e famshme në mbishkrimin e imazhit, që mijëra pëlqime e komente nga ana e adhuruesve.

Ndërkohë, kujtojmë që së fundmi, Amanda Koci publikoi projektin e ri muzikor që solli në bashkëpunim me DJ Tiësto “The Motto”.


Lexo lajme interesante

You may also like