Monika tregon më në fund se a flet me Arjolën sot pasi përfundoi BBV – Shqip

by admin
Spread the love

22:47 | 25 Shkurt 2022

Arjola, Monika

Gjatë debatit mes Arjolës dhe Antonelës sonte gjatë spektaklit të Post BBV u përfshi edhe Monika.

Ishte Antonela ajo e cila iu drejtua Arjolës duke I thënë se ti prishe raportet edhe me Monikën sapo dole nga BBV, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast Arjola iu drejtua Monikës që ta thotë të vërtetën e cila realisht është komentuar shumë pas përfundimit të BBV se a flasin dy mikeshat sot apo jo.

“Arjola më ka mbështetur në gjithë rrugëtimit tim dhe ne kemi raport shumë të mirë jashtë”, u shpreh Monika duke e dhënë përgjigjen e shumëpritur nga publiku./Shqip.

You may also like