Modelja seksi shkëlqen në Itali, krah ikonave të markave prestigjoze në botë

by admin
Spread the love

Modelja Endi Demneri, fituese e “Miss Universe Albania 2023” me bukurinë e saj po kryeson edhe në pasarelat e botës dhe duket se ka tërhequr vëmendjen e artistëve të huaj, të markave prestigjoze.

Modelja ishte pjesëmarrëse në festën e 100 vjetorit të markës prestigjoze “Damiani”, në Itali. Ajo që vihet re është se modelja shfaqet pranë ikonës së kinematografisë Sophia Loren.

Po ashtu, nuk kanë munguar fotot nga bukuroshja teksa pozon me Giorgio Damianin, artistin më të madh të dimanteve në Itali, si dhe pranë artistëve të tjerë të mirënjohur të botës së modës.

The post Modelja seksi shkëlqen në Itali, krah ikonave të markave prestigjoze në botë appeared first on NTV.

You may also like