Modelja e njohur shfaq linjat e saj në bikini portokalli ndërsa shijon rrezet e diellit – Shqip

by admin
Spread the love

21:42 | 18 Dhjetor 2021

Lottie Moss, dukej e pabesueshme teksa pozoi në bikini të prera për një seancë dielli në LA këtë javë.

Modelja, 23 vjeçe, shfaqi dekoltenë e saj dhe mes të tendosur në numrin e ri nga PrettyLittleThing ndërsa pozonte në një çati në hotelin Thompson në Hollywood, transmeton lajmi.net.

Ylli gjithashtu tregoi tatuazhet e saj të shumta gjatë xhirimeve.

Një palë bikini të përputhshme theksonin këmbët e saj të holla dhe barkun e tonifikuar.

Ajo vendosi flokët e saj me valë plazhi dhe nuanca sportive me një gamë rrezatuese grimi.

Fotot e fundit seksi të Lottie-t vijnë pasi ajo konfirmoi se është ndarë nga i dashuri Tristan Evans pas një romance katërmujore të stuhishme.

Ajo zbuloi lajmin se është sërish beqare në një pyetje dhe përgjigje me fansat në Instagram të martën dhe zbuloi se është ‘në fakt shumë e lumtur për herë të parë’./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like