Mjekra e dyfishtë, mundësi ta evitoni

by admin
Spread the love

Një mjekër e dyfishtë është një pjesë e dhjamit të lëkurës që shfaqet në zonën e nofullës së poshtme. Kjo i jep fytyrës një vështrim jo të shëndetshëm, dhe një deformim vizual të përmasave të fytyrës. Lajm i mirë është se çështja është e zgjidhshme – një masazh, ushtrime fizike dhe procedura në shtëpi dhe sallon mund të ndihmojnë në heqjen e kësaj mangësi. Edhe vajzat e reja mund të marrin një…

Source

You may also like