Miley Cyrus pozon ‘topless’ ndërsa shfaqet në fermën e saj në Nashville – Shqip

by admin
Spread the love

15:54 | 21 Tetor 2021

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të shprehet.

Dhe Miley Cyrus u angazhua plotësisht për një xhirim fotosh në fermën e saj në Nashville, Tennessee ndërsa doli topless në kopertinën e një interviste të re të Intervistës të publikuar të mërkurën.

Festive: Miley Cyrus fully committed to a campy photo shoot on her Nashville, Tennessee farm as she went topless on the cover of a new Interview spread released on Wednesday

Muzikantja 28-vjeçare e deklaroi veten një “yll roku” të sprovuar dhe të vërtetë, teksa ishte kombinuar me ngjyra të ndezura në një fotosesion tjetër ‘skandaloz’. Miley buzëqeshi me dhëmbë ndërsa pozoi për përhapjen e kapur nga fotografja Brianna Capozzi.

She's just being Miley: The 28-year-old musician declared herself a tried and true 'rock star' as she writhed around wearing vibrant ensembles in another outrageous shoot

Ajo i ngriti këmbët me një palë taka rozë të lulëzuara, të veshura me çorape dhe një majë të verdhë të depozitës, teksa qëndronte afër disa bananeve të qëruara në tokë.

Showing off her flexibility yet again, Miley pulled her white Chanel bootie back behind her ear while posing in a pair of lavender bikini bottoms with a black lace tank top.

Duke treguar përsëri fleksibilitetin e saj, Miley tërhoqi mbathjen e saj të bardhë Chanel prapa veshit të saj, ndërsa pozonte me një palë bikini ngjyrë livando me një fund të zi me dantella të zezë.

Lajme interesante

You may also like