Mes Kiarës, Efit, Ronaldos & Bledit, ja cili la përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP

by admin
Spread the love

Ronaldo Sharka është banori i radhës që është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh.

Banorët që ishin në nominim ishin Efi, Kiara, Ronaldo dhe Bledi. Publiku kishte tri ditë që të votonte personin që dëshironin ta largonin nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Gazetari ishte banori më i votuar për të mos vazhduar lojën e tij në Big Brother VIP Albania.

Kujtojmë që Ronaldo rihyri dy javë më parë në shtëpinë e Big Brother, së bashku me Efin, Kiarën dhe Bledin, pas vendimit të Vëllait të Madh për të rifitur katër prej banorëve që kanë qenë më parë pjesë e këtij reality show.

You may also like