Meghan Markle shfaqet duke qarë në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth

by admin
Spread the love

Meghan Markle shpërtheu në lot derisa ishte pranë arkivolit të Mbretëreshës Elizabeth II. Dukesha e Sussex-it u pa duke fshirë lotët gjatë momentit emocional teksa qëndronte pranë Camilla, bashkëshortes së Mbretëreshës, Kate, Dukeshës së Kembrixhit dhe fëmijëve të saj, Princit George dhe Princeshës Charlotte, shkruan DailyMail, përcjell Botapress.info

Njerëz të shumtë po presin në radhë për të mbërritur te Kështjella Windsor.

LEXO EDHE KETE

Momenti prekës kur princesha Charlotte shpërthen në lot në funeralin e Mbretëreshës

Windsor, vendi ku mbretëresha kaloi aq shumë nga koha e saj gjatë gjithë jetës së saj, do të jetë vendi i saj i fundit i pushimit./Botapress.info/

Lexo lajme interesante

You may also like