Më pak i votuari, cili banor e la sonte shtëpinë e BBV?

by admin
Spread the love

Eni la mbrëmjen e sotme shtëpinë e Big Brother VIP Albania, duke humbur kështu mundësinë e madhe për të fituar çmimin e madh.

Ai ishte një nga banorët e rinj, i cili hyri para pak javësh në shtëpinë e Big Brother, por që sipas asaj që ai ka deklaruar, nuk ka arritur të përshtatet mirë me lojën dhe me banorët e tjerë brenda mureve të shtëpisë.

Modeli ishte në nominim me Oltën, Kristin dhe Tean, teksa publiku vendosi që të largonte nga shtëpia Enin e tre të tjerët të vijojnë qëndrimin në shtëpi.

Ai ka ende një mundësi për t’u rikthyer në shtëpi, teksa me të mbërritur në studio do të hapë biletën e ti, që nëse është vajtje-ardhje do të thotë ‘lojë nga e para’ për Enin.

Lexo lajme interesante

You may also like