Loredana shkruan shqip dedikimin për ditëlindjen e Hanës: Nuk e di a i ke ngja babit, a mu?

by admin
Spread the love

Vajza e këngëtarëve të njohur, Mozzik dhe Loredana Zefit, Hana, feston sot (e diel) ditëlindjen e katërt. Një dedikim me këtë rast nuk mungoi nga reperi shqiptar, e po ashtu një i tillë u bë edhe nga artistja Loredana Zefi.

Ajo me anë të një postimi ka shprehur dashurinë e madhe që vajza ia ka dhuruar përgjatë këtyre viteve, e mes tjerash për jetën që kanë ndërtuar së bashku.

LEXO EDHE KETE

Xhaxha Getinjo e uron mbesën Hana nga shtëpia e BBVK

Postimi i plotë Loredanës, pa ndërhyrje:

“Gëzuar ditëlindjen fëmija im nuk e di nëse duhet të qaj apo të qesh.

Kam brenda një ndjejnë që nuk mund ta përshkruaj kur përmendet vetëm emri juaj. Hana jeta ime është ndonjëherë kaq e shëmtuar, vetëm ti mund ta bësh të bukur.

Vetëm ti je arsyeja e motivimit tim, vetëm ti je arsyeja që jam aq e fortë.

Zoti ishte kaq i mirë kur ke lindur ti, si e meritova këtë? Mund të mos jam një nënë ‘normale’ por Hana duhet ta dini që bëj më të mirën të të bëj të lumtur.

Të dua më shumë. Ti je jeta ime. Fryma ime e gjitha. Nuk mund të jetoj pa të dhe pa ty, ti e kupton?

Ju lutem qëndro gjithmonë me mua. Ti je e imja dhe unë jam shumë krenare me ty. Të dua përgjithmonë”. 

You may also like