Llapi – Liria, formacionet zyrtare

by admin
Spread the love
1a7253ebfd94147be1a9016b1f9dc492.jpeg

Llapi është nikoqir i Lirisë në kuadër të xhiros së 27-të në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Është një duel i dy skuadrave me objektiva krejtësisht të kundërta me Llapin që po kërkon titullin dhe Liria që tanimë thuajse ka humbur gjitha gjasat për mbijetesë.

Llapi synon fitore në këtë takim në mënyrë që të marrë kreun e renditjes në Superligë.

Nga ana tjetër prizrenasit tanimë me gjasa shumë të vogla për mbijetesë synojnë që të shkaktojnë befasi në Podujevë.

Formacionet zyrtare:

Llapi: Avdyli, Emini, Bekteshi, Rama, Bytyqi, Namani, Musolli, Limani, Gashijani, Hyseni, Maliqi.

Liria: Frashëri, Abazi, Gashi, Cela, Kapra, Stafa, Cissokho, Ekpai, Basha, Mecja, Gjumsi.

You may also like