Jonida Maliqi për Donaldin: E kam shumë xhan, është njësoj si jashtë nuk ka luajtur

by admin
Spread the love

Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në ‘Ftesë në pesë’ me Bieta Sulon dhe nuk i shpëtoi ca pyetjeve për temën më të diskutuar të momentit, Big Brother. Kur u ndalua tek Donaldi, ajo pranoi se e ka shumë xhan dhe nuk ka luajtur. “Donaldin e kam shumë xhan. Ai është i njëjti si jashtë edhe brenda shtëpisë dhe nuk ka luajtur asnjë moment”, tha Jonida. Por fitoren, si feministe dhe për gjithë vuajtjet që ka pasur ja uron Einxhel, të cilën pranon se e njeh që jashtë shtëpisë.
Më tej Jonida foli pak edhe për jetën private duke pranuar se dikur mërzitej që flitej për të në media, por tani është mësuar dhe nuk i bën më përshtypje kjo pjesë. “Do mbetem aventuriere për dashurinë”, u shpreh Jonida më tej./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like