Ja përse përlahen Milot Rashica me gruan

by admin
Spread the love

Siç dihet, futbollisti me renome, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij Belkiz Kera, janë prindër të një djali.

Ata jetojnë mes Gjermanisë dhe Kosovës dhe janë mjaftë të lumtur, madje ka aq pak raste kur ata kanë pasur ndonjë zënkë mes vete, shkruan “Kosovarja”.

Megjjthatë, Miloti e pranon se është prind i kujdeshëm me tepri, madje ka raste që për këtë gjë edhe mund të zihet me gruan, shkruan “Kosovarja”.

Ai, ka treguar se kujdeset shumë për të birin dhe synon që edhe e shoqja ta ketë të njejtin kujdes. Çifti janë prej vitesh bashkë dhe gjithmonë reflektojnë pozitivitet e harmoni. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like