I kërkoi fotografi intime, ndjekësja zbulon mesazhet bisedën me konkurrentin e “Për’puthen”

by admin
Spread the love

Fama që u dha “Për’puthen” ka bërë që konkurrentët të ndiqen në masë të madhe në rrjetet sociale dhe të marrin mesazhe pa fund.

E Dori duket se ka nisur një bisedë me një nga ndjekëset e tij por që nuk shkoi mirë.

Konkurrenti i kërkonte asaj një foto private për t’ia vërtetuar nëse ishte vërtet ajo në foton e profilit.

Vajza refuzoi dhe i publikoi bisedën në rrjete sociale.

Kujtojmë se Dorian Kuka ishte pjesë edhe në sezonin e kaluar por përshkak të një përplasje fizike me Edin u përjashtua nga programi.

Atij iu dha mundësia edhe këtë vit por deri tani nuk ka zhvilluar ndonjë takim.


Lajme interesante

You may also like