I dhanë fund sherrit, tani Stresi bën veprimin që nuk pritej për Noizyn

by admin
Spread the love

Rigels Rajku dhe Arkimend Lushaj, dy reperat e famshëm shqiptar të njohur gjerësisht si Noizy dhe Stresi kanë bërë gjiothmonë zhurmë në rrjet për konfliketet mes tyre. Diss-et për njëri-tjetrin dhe sulmet nuk kanë munguar as në vargjet e këngëve të tyre.

Por vetëm një javë më parë, reperët kanë habitur ndjekësit kur u shfaqën bashkë LIVE në Instagram dhe arritën të kishin mbi 80 mijë shikues.

Tani që armiqësia ka marrë fund dhe presim t’I shohim më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, Stresi ka bërë një gjest që ndjekësit e kanë pëlqyer.

Ai ka publikuar një Insta-Story teksa dëgjon këngën e Noizyt, “Nuk kan besu”.


Lexo lajme interesante

You may also like