Granit Cana kapet mat me një femër në pishinë – Shqip

by admin
Spread the love

Se Granit Cana pas daljes nga “Big Brother VIP” nuk është vetëm, këtë e kemi kuptuar me kohë. Ai mandje një lidhje e ka pranuar publikisht edhe nëpër intervista.

Por deri sot, na kanë munguar faktet “materiale” të Granitit vetë i dyti.

Ish-protagonisti i “Big Brother VIP” është kapur mat nga Prive.al tek së fundmi.Në pamjet e siguruara nga Prive.al ai shihet duke shkëmbyer momente pasionante me një zeshkane.

Të dy, shijojnë ditët me diell dhe temperaturat e larta në një prej pishinave të hoteleve të kryeqytetit.

Ndonëse ambient më privat, sërish, Graniti dhe vajza (deri tash misterioze) duket të mos e çajnë kokën për këtë pjesë duke zgjedhur të puthen e të jenë të pandarë nga njëri-tjetri, përkundër personave të pranishëm.

Vera e nxehtë vjen me momente të zjarrta!

Lexo lajme interesante

You may also like