Gëzuar ditëlindjen njeriut më të mirë në botë

by admin
Spread the love

Beatrix Ramosaj dhe Sabian Medini kanë qenë pjesë e spektaklit me të madh në Kosovë dhe Shqipëri, “Big Brother Vip”

Situata nga më të ndryshmet ndodhën në këtë spektakël, ku disa u bënë miq brenda shtëpisë, e disa të tjerë prishën miqësinë e tyre me të hyrë në këtë shtëpi, shkruan”Kosovarja”.

Sabiani dhe Trixa kanë qenë miq brenda shtëpisë, por edhe jashtë saj e vazhdojnë të kenë një shoqëri të shëndoshë.

Sabiana sot feston ditëlindjen e tij, dhe s’kishte si të mungonte edhe një urim nga Trixa, e cila u kujdes t’ia dedikoi atij disa fjalë.

“Gëzuar ditëlindjen për njeriun më të mirë në botë Bushi jonë! Paç vetëm gëzime në jet bashkë me familjen! Të duam shumë !”- ka shkruar Trixa.


Lexo lajme interesante

You may also like