Franceze lind, por edhe mund të dukesh. 10 aksesorë që të afrojnë me stilin e tyre

by admin
Spread the love

Stili i lindur i grave franceze ka magjepsur prej kohësh pjesën tjetër të botës. Vendi është aq i lidhur ngushtë me elegancën saqë zgjedhjet e tyre në ‘look’, kanë frymëzuar gjithmonë të gjithë ndjekësit e modës.
Për ta thjeshtuar situatën, formula e stilit “Vajza Franceze” është relativisht e thjeshtë. Nëse po kërkoni të sillni një sofistikim të vogël në veshjet tuaja, të dukeni elegante, të veshura mirë, të kombinuara bukur dhe të gjithë të kthejnë kokën nga stili juaj, mjafton që në garderobën tuaj mos të mungojnë këto 10 veshje apo aksesorë që ju duhen me patjetër./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like