Fjolla Morina humb njerin e shtrenjtë, bën dedikimin prekës në rrjetet sociale

by admin
Spread the love

Fjolla Morina ka humbur një njeri të shtrenjtë. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një postimi në Instastory. “Zemra ime. Kurrë në jetë nuk kisha dashur ta bëj këtë postim për ty, kështu siç po e bëj sot.

Po Zoti e paska shkruar kështu. Zoti të shpërbleftë në lule të parajsës.”, shkroi ajo. Në një tjetër postim, Fjolla shkruan se personi që ka humbur ka qenë si nënë e dytë për të dhe se nuk do t’i harrojë kujtimet që kanë bashkë.

“Zemrën ma theve. Ke qenë nëna ime e dytë dhe kurrë nuk do t’i harroj kujtimet e mira me ty”, shkroi Fjolla Morina mbi foton e publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Fjolla Morina ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes, pasi përvec ndarjes së saj me ish-partnerin Fisnik Syla, u arrestua edhe për armëmbajtje pa leje, teksa kalonte doganën e Morinës.

Lexo lajme interesante

You may also like