Fejohet vajza që si 6-vjeçare ishte shpallur më e bukura në botë

by admin
Spread the love

Është zbuluar se kush është i fejuari i Thylane Blondeau, e cila në moshën 6-vjeçare ishte shpallur si vajza më e bukur në botë

I fejuari i saj është Benjamin Attal, derisa ende nuk dihet mosha apo puna që bën ai, shkruan Bild.

Ata janë fejuar në tetor të vitit të kaluar pas një viti lidhje, por që lajmi është bërë i ditur tek tash.

20-vjeçarja është duke jetuar aktualisht me të fejuarin në Miami. Ata e kanë festuar atje edhe natën e ndërrimit të moteve.

Ndryshe, kur ishte vetëm 6 vjeç, Thylane Blondeau u shpall “vajza më e bukur në botë” nga revista TC Candler.

Menjëherë, shumë marka u interesuan për të dhe francezja u bë një modele që fitonte punë në dhjetëra vende evropiane.


Lexo lajme interesante

You may also like