Fansja ia prek gishtin e këmbës Kidës

by admin
Spread the love

Kida është ndër këngëtaret më të lezetshme të estradës shqiptare.

Me pozitivitetin e saj ajo numëron mijëra fansta, këtë mund ta dëshmoni edhe me prezencën e tyre nëpër koncertet e Kidës ose me fanpage në Instagram.

Ajo numëron shumë fanpage dhe çdo lëvizje e Kidës menjeherë bëhet virale nëpër ato faqe., shkruna”Kosovarja”.

Në njërën prej faqeve qarkullon një video e Kidës në një koncertë, në të cilin ajo afrohet shumë afër fansave dhe kanë mundësi ta prekin dhe ta shohim shumë afër tyre.

Njëri nga fansat kishte reaguar më ndryshe , duke ia prekur gishtin e këmbës gjatë kohës kur ajo po këndonte./Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like