Entuziazëm e përkrahje e madhe nga Irzniqi e Dubrava për Bashkim Ramosajn

by admin
Spread the love

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka vazhduar vizitën e radhës në Dubravë e Irzniq.

Ramosaj u zotua para qytetarëve se do të jetë në sherbim të tyre për cfardo kërkese dhe nevoje që do të kenë kur unë do të qeverisë edhe për 4 vitet e ardhshme.

Postimi i plotë:

Faleminderit IRZNIQ! Faleminderit DUBRAVË! Sonte, kisha kënaqësinë që në takime të ndara të takoja dhe të ju drejtohesha qytetarëve të respektuar të Irzniqit dhe Dubravës, të cilët si gjithmonë kanë dëshmuar mbështetjen e pakompromis ndaj Aleancës dhe numrit fitues 121

!
U zotova para tyre, se do jemi në krye të përgjegjësive dhe në shërbimin e tyre, në plotësimin e kërkesave dhe nevojave të tyre, me të gjitha mundësitë dhe kapacitetet që ka komuna e Deçanit!
Jemi bashkë si gjithmonë

🤝

!
#PërDeçaninSkaMeUndal.
#AAK121

✅

BR

Lajme interesante

You may also like