Edhe Big Brother me skenar?! ‘Zbulohet’ se kush do ta fitojë çmimin prej 100 mijë eurove – Shqip

by admin
Spread the love

23:01 | 8 Nentor 2021

Po përflitet se Big Brother qenka me skenar, ngjashëm sikur Përputhen.

Elton Tozaj dhe Fjorentina Halili kanë qenë dy nga protagonistët që e dinë mirë se çfarë përjetohet në shtëpinë e spektaklit “Big Brother”.

Të ftuar në emisionin Expuls”, ata folën për edicionin e parë të “Big Brother VIP”, ku u pyetën edhe nëse fituesi ishte i paracaktuar.

“Po, dhe është Arjola Demiri. Është Arjola sepse është produkt i Top-it dhe ajo po luan mirë, siç i kanë thënë. Big Brother tani fillon vërtetë”, tha Elton Tozaj, ndërkohë që u mbështet edhe nga Fjorentina.

Sipas të dy ish-konkurentëve, Donaldi dhe Iliri që lakohen si fituesë, nuk do të arrijnë të marrin vendin e parë. Gjithashtu Eltoni tregoi se gjatë eksperiencës së tij brenda shtëpisë, produksioni i jepte atij instruksione se si të vepronte.

Lexo lajme interesante

You may also like