“E qetë, e brishtë…”, por Sara bën diçka që e nervozon PM

by admin
Spread the love

Pajtimi i njohur si DJ PM e ka përshkruar Sarën me tre fjalë: “E qetë, e thjeshtë, e brishtë”. Në një intervistë për “Prive”, ish-banori i “Big Brother VIP”, u shpreh se i pëlqen shumë qetësia e Sarës, megjithatë ka edhe diçka që atë e nervozon.

“Më pëlqen qetësia, është shumë e qetë. Unë kam qejf që kur të flas njerëzit të më dëgjojnë, pasi ashtu tipi jam dhe vetë. Kur unë flas ajo më dëgjon, më analizon. Është shumë e thjeshtë, e brishtë”, tha PM dhe shtoi se diçka që nuk i pëlqen dhe e nervozon është kur blogerja i vonon mesazhet për shkak të angazhimeve të saj.

Lexo lajme interesante

You may also like