E, megjithatë Bora nuk heq dorë nga Donaldi

by admin
Spread the love

Bujë e jashtëzakonshme kudo për lidhjen mes Donald Veshaj dhe Beatriks Ramosaj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Dyshja kanë nisur prej ditësh flirtin mes vete dhe tanimë lidhjen, e cila u komentua gjërë e gjatë në spektaklin e së premtes.

Ndërkohë që u komentua në spektakël, buja vazhdoj edhe në rrjete socilae e kudo në rrethe të ngushta e të gjëra. Donaldi dhe Beatriks u kryqëzuan me komente negative, kjo për shkak të një personi të trete në mes, prezantueses Bora Zemani, shkruan “Kosovarja”.

Të gjjthë po pyesin se përse nuk po reagon Bora. A mund të jetë reagim ky që ajo nuk ja ka hequr follow-n Donaldit.

Mos është krejt lojë?


Lexo lajme interesante

You may also like