‘Dua të ha m*tin tënd dhe të shpërblej me 3000€’, ish-banorja e BB VIP 2 merr kërkesën shokuese

by admin
Spread the love

Ish-konkurrentja e Përputhen dhe e Big Brother Albania VIP 2, Antoneta Koçi, pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri ka qenë mjaft aktive në rrjetin e saj social ‘Instagram’. Veç përmbajtjes së ndryshme të publikuar nga ajo, Antoneta zhvillon shpeshherë edhe biseda virtuale me ndjekësit e saj.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka kërkuar ndihmë nga ndjekësit e saj për një shqetësim, ajo ka marrë edhe një kërkesë mjaft shokuese nga një prej fansave të saj.

Ndjekësi e ka anashkaluar shqetësimin e saj dhe i ka kërkuar asaj diçka që Antoneta nuk e priste aspak. “Antoneta kam dëshirë të ha m** tënd e ta shpërblej me 3000 euro”, i ka shkruar fansi.

Ndërkohë ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka reaguar thjesht me një emoji ku tregon se është habitur nga kjo kërkesë e tij.

You may also like