Driton Halimi, nga Bullgaria vjen me medalje të artë

by admin
Spread the love

Karateisti tetovar Driton Halimi ka marrë pjesë sot në turneun ndërkombëtar të karatesë në Sofje të Bullgarisë. I titulluar si “President’s Cup” pas tre luftrave me garues nga bota Driton Halimi ka dalë i pari dhe të rrëmbejë medaljen e artë.

You may also like