Donaldi nuk do shkojë në udhëtim me Romeon, por disa nga ne po

by admin
Spread the love

Udhëtimin e fituar në BBV, Donaldi ka vendosur ta dhurojë tek ndjekësit e tij. Me një postim në rrjeret sociale i ka ftuar të gjithë të shkruajnë emrin e çifit që do donim t’i dhuronin një udhëtim dhe arsyen pse.

Ai ka zgjedhur që 7 destiancionet që do t’i vizitonte me Romeon, t’i dhurojë për çiftet që nuk kanë pasur mundësi të bëjnë një udhëtim bashkë për një arsye apo një tjetër.

“Gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm”, e ka mbyllur postimin Donaldi, i cili e ktheu këtë shprehje në një moto edhe pas vizitës në shtëpinë e fëmijëve që u ndihmuan nga të ardhurat e pikturës së shitur prej tij në festat e nëntorit./revistawho.com

You may also like