Donaldi dhe Dj Pm e kyçin Sarën tek kabina e Vodafone

by admin
Spread the love

Pas Monikës të cilën e frikësuan me banane dhe Dj Dags të cilit i futën fshesën në shtrat, çunat kanë pas shënjestër Sarën, shkruan lajmi.net.

Ata e kanë kyçur në kutinë e Vodafone, ku për të dalë nga aty kusht kishte ti përgjigjes disa pyetjeve.

Sara e mori me shumë sportivitet, derisa djemtë futën në lojë edhe Semin, ku së bashku shkaktuan mjaft të qeshura.

Për më shumë shiko videon./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like