“Dardanët” të fortë për “helvetikasit”, kthehen me barazim nga Zurichu

by admin
Spread the love

Ka përfunduar ndeshja miqësore mes Zvicrës dhe Kombëtares së Kosovës. Ndeshja u mbyll me rezultat të barabartë 1 me 1 në Zurich. Të parët në epërsi kaluan ‘Dardanët’ me golin e shënuar nga Milot Rashica në minutën e 52-të. Kosova festoi vetëm 9 minuta, pasi golin e barazimit e shënoi Lotomba në minutën e 61’të pas një gabimi të portierit Aro Muric. Kujtojmë që ndeshjen e parë miqësore këtë muaj…

Source

Lexo lajme interesante

You may also like