Çfarë nuk ndodhi në Big Brother VIP, Iliri “shkrihet” teksa Arjola e puth në buzë – Shqip

by admin
Spread the love

23:43 | 6 Shkurt 2022

Ilir dhe Arjola janë dy banorët që kanë një raport të mirë bashkë.

Madje ata gjithmonë i kanë dalë njëri tjetrit në krahë duke e mbështetur, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë Arjola na habiti me deklaratën e saj teksa u shprehë: Iliri po të futi llapën të shkrinë.

Së fundi ata kanë bërë një provë të javës por sërish na kanë habitur me veprimin e tyre.

Ata janë puthur së bashku derisa Iliri është ‘shkrirë’ nga ajo puthje.

Pamjet gjatë momentit të puthjes i ka publikuar Olti Curri i cili gjithmonë ndjekë me vëmendje zhvillimet në shtëpi.

Kujtojmë se Iliri është i martuar ndërsa Arjola është një nënë beqare./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like