“Asnjë e dhënë nuk është fshirë” Artan Hoxha ironizon deklaratën e Edi Ramës: Hackera të dështuar

by admin
Spread the love

Kryeministri Edi Rama pak ditë më parë tha se nga sulmi i Iranit ndaj Shqipërisë tha se asnjë e dhënë nuk është fshirë dhe se shërbimet publike janë në punë.

Gazetari Artan Hoxha në një reagim ironizues thotë se hackerat dështuan t’i fshihnin ato.

Postimi i plotë:

“Kishte te drejte kryeministri kur tha, se ata, qe sulmuan sistemin e te dhenave te shqiptareve, deshtuan t’i fshihnin ato

Ne te vertete, hackerat e Iranit, nuk paskan patur si qellim t’i fshihnin te dhenat sensitive, por t’i ruanin ato dhe t’i benin publike

Fiks hackera te deshtuar!!!!!

Nga inati, qe nuk i fshine dot te dhenat e shqiptareve, i publikojne ato, qe t’i shoh gjithe mileti”, shkruan ai.

Lexo lajme interesante

You may also like