Arta Nitaj shfaqet provokuese teksa thekson linjat tërheqëse të trupit

by admin
Spread the love

Bukuroshja shqiptare mjaft e ndjekur në rrjete sociale, Arta Nitaj ka marrë vëmendje së fundmi me një postim të radhës.

Modelja dhe aktorja nga Peja është shfaqur në super formë dhe me një veshje plotë stil teksa postoi një imazh për admiruesit e saj në Instagram.

Arta shihet e veshur me një bluzë të bardhë të kombinuar me mini-fund xhins dhe çizme të gjata gjithashtu me ngjyrë të bardhë.

Për të kompletuar dukje, ajo la flokët e lira të lëshuara sipër dhe një çantë të madhe mbante në dorë.

Përveç që dukej tejet joshëse nga veshje në të shkurtra, Arta u kujdes të theksonte barkun e tonifikuar duke mbajtur bluzën me njërën dorë.

Lexo lajme interesante

You may also like