Andi Bushati i ulërin moderatores në mes të emisionit, shikoni reagimin e saj (VIDEO)

by admin
Spread the love

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur mbrëmjen e në emisionin “Now” të moderatores Erla Mëhilli. Teksa ajo replikonte me nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës, për ajrin e ndotur në qytetin e Tiranës, analisti Andi Bushati i ka ulëritur.

Në te njëjtën kohë me Arbi Maznikun e Bashkisë ishte duke folur dhe vetë Andi Bushati për ndërtimin e stadiumit “Air Albania” dhe zonën përreth, por ndërhyrja e Erlës e bëri të ulërinte.

“Erlaaaaa”, ulëret analisti, ndërkohë që moderatorja trembet dhe kthehet menjëherë. “Po, dakord, dakord. E kuptova që s’duhet të ndërhyj. E ka problem”, thotë Erla Mëhilli, duke qeshur më pas bashkë me të ftuarit e tjerë.

Video:

Lexo lajme interesante

You may also like