Ana Lleshi zë vendin e Borës në “Përputhen”

by admin
Spread the love

Sot në “Për’puthen” mungoi Bora Zemani dhe vendin e saj e zuri konkurentja e edicionit të shkuar (dhe të riut), Ana Lleshi. Kjo e fundit u shpreh se gjendet aty prej mungesës së moderatores e cila nuk është mirë fizikisht. Arsyet nuk i zbuloi, por programi vazhdoi normalisht pa u treguar nëse do ketë mungesa nga Bora më tej,

Rikujtojmë se moderatorja ka patur një ndërhyrje para pak kohësh dhe e prezantoi programin për disa javë ulur. Më pas ajo e mori veten, por mesa duket ka përsëri probleme./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like