Ami do bëhet prapë nuse dhe e ka seriozisht

by admin
Spread the love

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë plot 11 vite të martuar dhe janë prindër të një djali e një vajze, Joelit dhe Sias.

Ata kanë menduar një dasmë të dytë dhe sekretin e zbuloi Ami kur ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ditën e sotme.

Ajo rrëfeu tregoi se mund ta organizojnë një dasmë të dytë në përvjetore të shënuara si për shembull në të pesëmbëdhjetin.

“Unë them të pres te 15-ta, edhe fëmijët janë të rritur, kuptojnë ç’po bëjmë”, tha moderatorja. Kështu dasma do jetë tamam familjare.

Moderatorja tregoi se është pro ruajtjes së traditave në dasma, por kundër dasmave që zgjasin shumë ditë, e që nuk e lejojnë nusen të shijojë asgjë./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like