50 Cent po tërhiqet nga muzika!

by admin
Spread the love

50 (Fifty) Cent ka zbuluar se albumi i tij i ardhshëm do të jetë publikimi i tij i fundit i plotë edhe pse ai nuk do të tërhiqet nga muzika. Artisti dhe manjati i televizionit ka kohë që ngacmon vazhdimin e “Animal Ambition” të vitit 2014, por deri më tani asgjë nuk është realizuar.
Në një intervistë të fundit që promovon serinë që do të publikohet së shpejti me emrin “Force”, 50 Cent diskutoi rreth saj në media sociale duke shkruar: “Buzëqeshje, albumi im i radhës mund të jetë i fundit.”
Kur u pyet për postimin, ai konfirmoi për “The Talk” në CBS se publikimi i tij i ardhshëm do të jetë projekti i tij i fundit i plotë, por se ai do të vazhdojë të publikojë muzikë, me një pjesë të madhe të lidhur me punën e tij në televizion.
50 Cent, emri i vërtetë i të cilit është Curtis Jackson, ka publikuar pesë albume solo gjatë karrierës së tij, të tillë si: “Get Rich Or Die Tryin”,”The Massacre”, “Curtis”, “Before I Self Destruct”dhe “Animal Ambicie”./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like