Rrahje mes vëllezërve në Negotinë të Gostivarit

Dje (29-qershor) në ora 19 e 30 minuta, 34-vjeçari B.B. nga Negotina e Pollogut, në SPB Tetovë ka denoncuar se rreth orës 18 e 20 minuta në oborrin e shtëpisë së tyre të përbashkët, ka qenë i sulmuar fizikisht nga vëllau i tij M.B. (30) i cili paraprakishtë për shkak të kërcënimeve të cilat i ka drejtuar ndaj vëllaut të vetë, ka qenë i privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin policorë Gostivar

Punohet në zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

“Shpërthen Arjanit Hoxha”: Demokracia komuniste e qeverisë LSDM-BDI!

Demokracia komuniste e qeverisë LSDM-BDI! Gjatë ditës së sotme në stacionin policor në Tetovë është thirr në pyetje aktivisti i Read more

Futet edukimi seksual në arsimin fillor në Maqedoni

Edukimi gjithëpërfshirës seksual gradualisht do të bëhet pjesë e programit mësimor për arsimin fillor. Ministrja e Arsimit, Mila Carovska tha Read more

Leave a Reply