Tifozja seksi e Anglisë ka besim te Marcus Rashford

by admin
Spread the love

Grace Teal njihet ndryshe si tifozja më seksi e Anglisë dhe shpesh herë deklaratat e saj kanë bërë bujë në mediat rozë.

Bukuroshja angleze së fundmi ka shprehur besimin e saj se Marcus Rashford do të jetë njeriu vendimtar i “Tre Luanëve” dhe se ajo është përqëndruar te sulmuesi i Manchester United.

Më parë gjatë Euro2020, Teal është bërë e famshme për deklaratën e saj se lojtari i Manchester City, Jack Grealisht mund të ishte “lodra” e saj.

Megjithatë, tashmë fokusi duket diku tjetër dhe Teal me format e saj bombastike, këtë herë kërkon të josh një tjetër lojtar nga Manchesteri. /oversport.tv

You may also like