Reagon Kejvina Kthella për herë të parë pas përjashtimit nga BBVA

by admin
Spread the love

Modelja e njohur Kejvina Kthella jave me pare eshte perjashtuar nga shtepia e Big Brother VIP Albania pasi ngriti dore ne Luizin pjese e cila u be virale dhe reagimet e fansave ishin te shumta, ajo se fundi ka reaguar për herë të parë, pas skualifikimit nga shtëpia 

Edhe pas një kohe reflektimi, Kejvina nuk e ka parë të arsyeshme sërish që të bëj një falje publike ndaj Luizit, përkundrazi ajo ka zgjedhur të ironinë në lidhje me fansat e tij.

Gjithashtu Kejvina e ka cilësuar atë vend si një ‘çmendinë’ duke bere te ditur se i ka bere mire dalja nga shtepia.

Kujtojme që Kejvina u skualifikua nga loja, pasi gjatë një debati me Luizin në Prime, ajo e goditi me shpullë, një pamje që nuk u transmetua në ekran, por u publikua më pas në portale.

Shiko foton:

You may also like