Plas sherri mes Tolës dhe Albit në studio – Shqip

by admin
Spread the love
728x90px

19:05 | 13 Tetor 2021

Personazhet e ‘Përputhen’ vazhdojnë të jenë pjesë e lajmeve rozë

Sot në “Përputhen” Tola dhe Albi patën një debat për shkak të disa fjalëve që kishte dëgjuar konkurrentja, shkruan lajmi.net.

Tolja pranoi se ajo mendon së Albi është një njeri i cili nuk e respekton atë sepse ai ka folur pas shpinës së saj.

Tolja akuzoi Albin se ai kishte thënë se ‘Tolja ka dashur ta puthë atë në takimin që ata patën por qe shtirej sikur nuk donte”.

Albi nuk e pranoi këtë akuzë dhe tha se ajo duhej të tregonte se kur e kishte dëgjuar apo kush ia tha atë./Shqip/

ash-ads
Lajme interesante

You may also like