Pasha plagët që i ke në trup, ka me i vra secila dhimbje e jotja tradhtarët e Kosovës – Shqip

by admin
Spread the love

Djali i kreut të OVL-UÇK-së, Hysni Gucatit, Musli Gucati ka shkruar sot në rrjetin social Facebook,  për gjendjen shpirtërore të familjarëve, pasi babait të tij i’u përkeqësua gjendja shëndetësore dhe i’u desht të operohet sërish.

Kreu OVL-UÇK-së Hysni Gucati, u operua sot vetëm disa javë pas operimit të parë që kishte në Holandë.

Gucati në Hagë po mbahet, pasi u shpall fajtor nga shkalla e parë e Gjykatës Speciale.

Gjendja shëndetësore e Gucatit siç thotë djali i tij duket nuk është aspak e mirë.

Postimi i plotë i Musli Gucatit:

Po e ndjejm çdo dhimbje tanen ashtu qysh gjithë i kena ndje, po mijëra gjilpëra po na u nguliten në shpirt që me ty nuk jemi.

Pasha plagët që i ke në trup që sot prapë tu hapen ka me i vra secila dhimbje e jotja tradhëtaret e Kosovës dhe ata që sot nuk na lejuan të jemi me ty në këto momente të vështria që po kalon dhe të privuan nga liria.

Lexo lajme interesante

You may also like