Nuk e shoh dot me sy, do të më provokojë duke i thënë Kiarës se…

by admin
Spread the love

Olta Gixhari dhe Edi Dhedhes kanë vijuar debatin edhe gjatë mbrëmjes së sotme. Dyshja nuk shkojnë aspak mirë me njëra-tjetrën, teksa Efi tha se nuk e sheh dot me sy aktoren.

Që nga darka nuk është se ndryshova mendim, vazhdoj mendoj që është e ligë. Ndoshta mënyra ime e shprehjes është gabim, por unë kështu jam. E pranoj që jam gabim, por kështu jam kur nuk e shoh dot me sy një njeri.

Olta nuk pati mundësi të thoshte asnjë argument i duhet të kthehet në prime sërish, që të thotë mendimet e saj se tani u kujtova. U rikthye te debati “ku do ma fusje dorën”. I thashë që do të kthehesh në të njëjtën mënyrë.

Nuk kam përballë një njeri që të flas ndryshe. Do të provokojë agresionin tim duke i thënë Kiarës se ishte gati të të gjuante dhe ty”- tha Efi Dhedhes.

You may also like