Një shqiptar theret për vdekje – Shqip

by admin
Spread the love

Një 33-vjeçar shqiptar ka vdekur në Britaninë e Madhe.

Jetmir Pemaj, vdiq tetë ditë pasi që u ther me thikë.

Ngjarja tragjike ndodhi në Harrow Street, në Wolverhampton më 27 korrik.

Po ashtu edhe një 20-vjeçar ka mbetur i plagosur nga kjo ngjarje.

I dyshuar lidhur me rastin është Lucious Winchester, 24 vjeç, nga Quinton, Birmingham, i cili akuzohet për vrasje dhe tentim-vrasje, shkruan BBC përcjell Klankosova.tv

Familjarët e përshkruajnë Jetmirin, si një djalë të dashur dhe shumë të përkushtuar.

“Jetmiri ishte një djalë, vëlla dhe shok. Ai ishte shumë i dashur dhe do t’i mungojë shumë të gjithë familjes dhe miqve të tij”, u shprehën familjarët e shqiptarit.

You may also like