Newcastle – Man City, formacionet zyrtare

by admin
Spread the love

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Newcastle, Manchester City, e vlefshme për xhiron e 18-të në Premierligë.

Manchester City kërkon fitoren për të vazhduar lidershipin në tabelë, pasi gjendet një pikë para Liverpoolit dhe katër para Chelseat.

Në anën tjetër, Newcastle gjendet në vendin e 19-të me 10 pikë gjithsej.

Formacionet zyrtare:

NewcastleDubravka; Murphy, Lascelles, Clark, Ritchie; Hayden, Willock; Joelington, Almiron, Fraser; Wilson;

Man CityEderson; Cancelo, Dias, Laporte, Zinchenko; Rodrigo, De Bruyne, Bernardo; Mahrez, Jesus, Sterling;

Lexo lajme interesante

You may also like